01

Iepērkam izejvielas pie labākajiem piegādātājiem

Uzticamas partnerattiecības ar piegādātājiem no 20 pasaules valstīm un stingra pārtikas produktu kontroles sistēma ražošanas valstīs garantē stabilu piegādāto izejvielu kvalitāti.

02

Ātra izejvielu piegāde

Lai nodrošinātu ātru izejvielu piegādi uz uzņēmuma rūpnīcām, ir izstrādāta efektīva loģistikas sistēma. “Santa Bremor” izmanto uzticamu piegādes ķēdi, integrējot dažādus izejvielas piegādes veidus no dažādiem pasaules nostūriem un kontrolējot pareizu transportēšanas režīmu ievērošanu.

03

Automatizēti ražošanas procesi

Uzņēmuma rūpnīcas ir aprīkotas ar rietumu vadošo ražotāju aprīkojumu. Augsts automatizācijas līmenis garantē izpildāmo tehnoloģisko operāciju uzticamību un nodrošina stabilu ražotās produkcijas kvalitāti.

04

Produktu labo īpašību saglabāšana

Pateicoties inovatīvām tehnoloģijām un unikālām receptēm, “Santa Bremor” saudzīgi un delikāti ražo pārtikas produktus, saglabājot to dabīgās vērtīgās īpašības un dabīgo garšu.

05

Kvalitātes un drošības kontrole

Produkcijas kvalitātes un drošības kontrole tiek veikta visos ražošanas posmos: no rūpīgas izejvielu un katras produkta apstrādes tehnoloģiskās darbības pārbaudes līdz gatavās produkcijas kontrolei. Kontroli veic uzņēmuma tehnoloģiskā komanda un pašu ražošanas akreditētā laboratorija.

06

Rūpes par apkārtējo vidi

“Santa Bremor” īpaši rūpīgi domā par apkārtējās vides saglabāšanu. Uzņēmums rada un ievieš inovatīvus risinājumus, kas veicina dabas resursu aizsardzību un rūpīgu attieksmi pret apkārtējo vidi.

07

Efektīva izplatīšana un loģistika

Patērētāji var baudīt „Santa Bremor” produktu garšu, pateicoties efektīvai izplatīšanas un loģistikas sistēmai. Mūsu izplatīšanas uzņēmumi veiksmīgi strādā Baltkrievijā, Krievijā, Ukrainā, Moldovā. Tas, ka uzņēmumam ir pašam savs transports, ļauj kontrolēt gatavās produkcijas transportēšanas režīmu ievērošanu visas piegādes ķēdes ietvaros. „Santa Bremor”— garantēta produktu kvalitāte.